The #1 Massage Salon in Warszawa

Odkryj magiczny świat masażu!
BestMass @ copyright 2018 by Salon BestMass

Nasze usługi

Pozytywnie oddziałując na wszystkie narządy i układy ludzkiego organizmu, masaż, bez przesady, jest po prostu niezbędny współczesnemu człowiekowi. On nie tylko pozytywnie wpływa na samopoczucie, ale i poprawia ogólny stan zdrowia, a więc także zapobiega wielu chorobom.
Masaż przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.
Poprawia krążenie krwi.
Pozytywnie wpływa na jędrność i elastyczność skóry.
Poprawia odżywianie tkanek.
Pomaga pokonać stres, nie tylko na poziomie fizycznym, ale także psychologicznym.

Salon Spa i masażu erotycznego "BestMass" oferuje kilka rodzajów masaży: masaż wschodni z wykorzystaniem miękkiej lub średniej techniki nacisku, masaż tantryczny, masaż NURU. Szczególnie popularny w naszym salonie i ogólnie w Warszawie jest masaż NURU. To starożytna sztuka orientalna: masaż jest wykonywany nagim ciałem masażystki, ma na celu wygładzić skutki napięcia i stresu, skierowany na osiągnięcie przez Ciebie harmonii i równowagi. Przecież dla silnego męskiego ciała, damskie dotyki i pieszczoty zawsze były, są i będą źródłem energii i przyjemności. Oczywiście, podczas tego masażu naturalnie powstaje zmysłowe pobudzenie i Ty odczujesz relaks, może nawet wiele razy (zależy to od czasu trwania wybranego programu), ale masaż erotyczny nie ma nic wspólnego z kontaktem seksualnym i, jak wspomniano, ma na celu rozbudzenie potencjału erotycznego, rozluźnienie ciała i zmysłów oraz uwolnienie zblokowanej energii.

Wysoki poziom obsługi, komfortowa i przytulna atmosfera naszego Salonu Spa i masażu erotycznego pozwolą Ci osiągnąć poczucie harmonii i satysfakcji. Na pewno będziesz chciał do nas wrócić. A może chcesz sprawiać przyjemność nie tylko sobie, ale również swoim znajomym? Poleć im salon Spa i masażu erotycznego "BestMass".

Cena

W naszym salonie zawsze oferujemy program kompleksowy. W zależności od czasu trwania wybranego programu zabieg obejmuje jedną lub dwie strefy erotyczne.

Kompleksowy masaż
Składa się z dwóch części: klasyczny, kompleksowy masaż w tym techniki Tajskiego, Tantrycznych masaży. Naga dziewczyna wykonuje delikatny masaż całego ciała od palców stóp do palców rąk, następnie masaż płynnie przechodzi do erotycznej części i burzy emocji.
Czas trwania: 1 godzinę / 200 zł

Masaż NURU
Program rozpoczyna się z pikantnego masażu NURU wykonywanego nagim ciałem masażystki. Po ostrych i niezapomnianych wrażeń, kontynuacją będzie klasyczny program, który pomoże ci się odprężyć i zrelaksować ciało i duszę i z nowymi siłami wrócić do drugiej części erotycznej
Czas trwania: 1,5 godziny / 300 zł

Masaż 4 ręce
Wybierając tę usługę, można uzyskać podwójną przyjemność. Masaż na cztery ręce i dwa razy więcej przyjemności podczas erotycznej części masażu. W tym programie szczególną uwagę przywiązuje się do masażu Lingam, ma to na celu poprawić potencję, krążenie krwi i męską siłę.
Czas trwania 1 godzinę / 400 zł

Galeria

Zdjęcia naszych dziewczyn i wnętrzRegulamin

Drogi gościu, salon Spa i masażu erotycznego "BestMass" dba o swoją reputację, bezpieczeństwo personelu i Twój komfort. Prosimy zapoznać się z zasadami odwiedzania naszego salonu:

 1. Pracownicy Salonu masażu "BestMass" nie świadczą usług seksualnych.
  Na ofertę o charakterze intymnym dostaniesz odmowę. W przypadku wielokrotnych ofert usług seksualnych dziewczyna ma prawo przerwać sesję masażu, w tym przypadku pieniądze za usługi nie podlegają zwrotowi.
 2. Pracownicy mogą odmówić odwiedzania salonu masażu osobom znajdującym się pod wpływem alkoholu lub narkotyków.
 3. Możemy poprosić Cię opuścić salon, jeśli byłeś niegrzeczny w stosunku do personelu salonu.
 4. Fotografowanie lub filmowanie jest zabronione.
 5. W salonie działa Face Control.

Kontakt

Znajdujemy się w 5 minutach od centrum Warszawy. Czekamy na Ciebe od 10:00 do 21:00 w naszym przytulnym salonie Spa i masażu erotycznego.
Aby zamówić masaż w dogodnym dla Ciebie czasie, zadzwoń lub wyślij nam e-maila pod adres podany poniżej

UWAGA! Przyjmujemy gości wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu i rezerwacji czasu! Przyjeżdżając bez porozumienia najprawdopodobniej niepotrzebnie stracisz swój czas!


 • pleasuremass@gmail.com
 • + 48 505 212 467
  + 48 505 212 491
  + 48 505 212 494